فوتبال ,بازی ,کلوپ ,کنیم ,تمام ,انجام ,بازی کنیم ,برای قهرمانی ,رقابت براییورگن کلوپ مجدداً صحبت‌ها درباره توانایی لیورپول برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی را رد کرد.

به گزارش رادنیوز، لیورپول تحت هدایت کلوپ بازسازی شده، و هفت بازی از هشت مسابقه قبلی خود در تمامی رقابت‌ها را پیروز شده است که شامل شکست 4-1 منچسترسیتی در 21 نوامبر و درهم کوبیدن 6-1 ساوتهمپتون در این هفته در جام اتحادیه می‌شود.
قرمزها هنگامیکه کلوپ جایگزین برندان راجرز در 8 اکتبر شد در رده دهم جدول جای داشتند و اکنون با شش امتیاز اختلاف نسبت به سیتی و لستر تیم‌های اول جدول، در رده ششم قرار گرفته است.
اما درحالیکه نتایج و عملکرد باشگاه حرف‌هایی را مبنی بر رقابت برای قهرمانی سر زبان‌ها انداخته، سرمربی سابق بورسیادورتموند می‌گوید: «من اینگونه فکر نمی‌کنم.
«مردم می‌توانند درباره این صحبت کنند اما ما فقط باید فوتبال بازی کنیم. ما هنوز هچ ایده‌ای درباره جایی که می‌توانیم برویم نداریم. این یک باشگاه فوق‌العاده فوتبال است و هرکسی در اینجا عاشق کار در باشگاه است و همه چیز واقعاً خوب است.
«اما شما نیاز به خوش‌شانسی در مصدومیت‌ها برای رقابت دارید، بنابراین ما نمی‌تواینم زیاد به دور دست‌ها نگاه کنیم. ما فقط در مکان ششم هستیم.
«این تمام چیزی است که ما می‌بینیم و این تمام چیزها درباره فوتبال است. ما می‌دانیم ما می‌توانیم بهتر شویم، و ما می‌دانیم اینجا هنوز راه طولانی در پیش است.»
کلوپ می‌گوید این بسیار مهم است که بازیکنان پیروی دستورات تاکتیکی او را ادامه دهند.
وی گفته: «ما تلاش خواهیم کرد فوتبال بسیار احساسی بازی کنیم. تمام جهان درباره مالکیت توپ صحبت می‌کنند، اما ما باید برای هنگام داشتن توپ و نداشتن آن برنامه داشته باشیم.
«آنها باید به آنچه من می‌گویم گوش دهند، این بسیار مهم است زیرا من معتقدم داشتن 11 بازیکن که یک اشتباه مشابه انجام می‌دهند بهتر از این است که هرکسی کاری که می‌خواهد را انجام دهد.
«ما باید یک راه که آن راه من است را انجام دهیم. اکنون ما نمی‌توانیم درباره فلسفه فوتبال و مالکیت توپ و بازی مثل بارسلونا یا دیگران صحبت کنیم. نه، این تیم نیاز به ساختن استیل خودش دارد.»
گفتنی است لیورپول در هفته پانزدهم لیگ جزیره یکشنبه مهمان نیوکاسل خواهد بود.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : فوتبال ,بازی ,کلوپ ,کنیم ,تمام ,انجام ,بازی کنیم ,برای قهرمانی ,رقابت برای
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : کلوپ به رقابت برای قهرمانی در لیگ جزیره فکر نمی‌کند