سوارز ,بارسلونا ,حقوق ,خوشحال ,باشگاه ,زمان ,برابر حقوق ,حقوق فعلی‌ام ,خواهد ماند ,لوئیس سوارزلوئیس سوارز می‌گوید درحالیکه او نمی‌داند تا کی در بارسلونا خواهد ماند، اما مطمئن است زمان زیادی در نیوکمپ خواهد گذراند.

به گزارش رادنیوز، لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا می‌گوید او متقاعد است که برای سال‌ها در فوتبال غول‌های کاتالان خواهد ماند و باشگاه را ترک نخواهد کرد حتی اگر سه برابر حقوق فعلی‌اش به وی پیشنهاد شود زیرا ملی‌پوش اروگوئه رنج زیادی برای رسیدن به این باشگاه کشیده، جایی که او همیشه آرزوی بازی در آنجا را داشت.
سوارز گفته: «من بارسا را برای سه برابر حقوق فعلی‌ام ترک نخواهم کرد. این برای من غیرممکن است که در سال‌های آینده باشگاه را ترک کنم. من می‌خواهم اینجا بازی کنم، خانواده من خوشحال است و من این شهر را مثل کف دستم می‌شناسم.»
این ستاره اروگوئه البته تأکید کرده او نمی‌تواند ضمانت دهد که اینجا بازنشسته خواهد شد، اما برای مدت طولانی اینجا خواهد ماند.
از زمان پیوستن او از لیورپول در سال گذشته، سوارز در کنار نیمار برزیلی و لیونل مسی آرژانتینی به یک مهره ضروری برای آّبی‌اناری‌ها تبدلی شده که البته همیشه شایعاتی مبنی بر امکان انتقال مسی به منچسترسیتی وجود داشته است.
سوارز معتقد است غیرممکن است مسی بارسلونا را ترک کند، زیرا او اینجا خوشحال است، زمان خوبی دارد و خانواده‌اش خوشحال هستند.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : سوارز ,بارسلونا ,حقوق ,خوشحال ,باشگاه ,زمان ,برابر حقوق ,حقوق فعلی‌ام ,خواهد ماند ,لوئیس سوارز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : سوارز: با سه برابر حقوق فعلی‌ام نیز بارسلونا را ترک نخواهم کرد