بازی ,جدول ,برتر ,چهار ,چلسی ,زوماکورت زوما مدافع چلسی می‌گوید حضور در جمع چهار تیم برتر در انتهای فصل، حداقل انتظار از قهرمان لیگ جزیره است.

به گزارش رادنیوز، تیم ژوزه مورینیو با عملکرد ضعیف خود در شروع فصل، از 12 بازی ابتدایی خود در هفت مسابقه آن بازنده بوده است و نزدیک منطقه سقوط قرار داشت.
یک پیروی 1-0 برابر نوریچ این روند آنان را متوقف کرد و تساوی بدون گل در بازی قبلی مقابل تاتنهام آنها را کمی از قعر جدول فاصله داد.
چلسی شنبه میزبان بورنموث است که با 5 امتیاز کمتر در رده سومین تیم انتهای جدول جای دارد، و آبی‌ها نیز 12 امتیاز از آرسنال تیم چهارم جدول کم دارند، اما زوما هیچ شکی ندارد که جاه‌طلبی آنان باید تغییر کند.
وی به اسکای اسپورت گفته: «ما می‌خواهیم در جمع چهار تیم برتر باشیم، حداقل. ما می‌خواهیم به وضعیت نرمان خودمان بازگردیم.
«ما برای این به سختی تمرین می‌کنیم، و اگر تمرینات سخت و پیروزی‌هایمان را حفظ کنیم، مطمئناً می‌توانیم بازگردیم. همه چیز برای ما برمی‌گردد.»
زوما اضافه کرده: «این نتایج به ما اعتماد به نفس داده است. ما پیش از این سه مسابقه، عالی بازی می‌کردیم اما هنوز شکست می‌خوردیم، برای مثال در استوک.
«من معتقدم ما شایسته پیروزی در آن بازی بودیم. اکنون، نتایج برای ما برگشته است. این یک بازی بزرگ مقابل ساوتهمپتون برای ماست و ما باید پیروز شویم تا بازگشت خودمان را اثبات کنیم.»

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : بازی ,جدول ,برتر ,چهار ,چلسی ,زوما
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : زوما انتظار دارد چلسی به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند