محرز ,واردی ,امتیاز ,رانیری ,لسترسیتی ,گفته ,تمرکز داردکلودیو رانیری سرمربی لسترسیتی می‌گوید این باشگاه جیمی واردی و ریاض محرز را در ژانویه با هر قیمتی نمی‌فروشد.

به گزارش رادنیوز، لسترسیتی با پیروزی 2-1 مقابل چلسی به صدر لیگ جزیره بازگشت و واردی پانزدهمین گل خود در این فصل لیگ را به ثمر رساند و محرز نیز برای یازدهمین بار در این فصل دروازه حریفان را گشود.
محرز ملی‌پوش الجزایری در این فصل در 18 گل مشارکت داشته –بیش از هر بازیکن دیگری- درحالیکه واردی در رده بعدی این لیست قرار دارد (17).
فرم فوق‌العاده آنان باعث شده باشگاه‌های بزرک اروپا بع آنها علاقمند شوند، اما رانیری بعد از بازی گفت: «هیچ کس نمی‌تواند واردی یا محرز را در ژانویه بخرد. آنها هیچ قیمتی ندارند.»
مدیربرنامه محرز ماه گذشته شایعات پیوستن او به منچستریونایتد را رد کرد و گفت: «او این فصل فقط با لسترسیتی تمرکز دارد.»
واردی نیز اخیراً گفته: «من فکر می‌کنم لستر می‌تواند با جاه‌طلبی‌های من رقابت کند.»
درحالیکه رانیری از عملکرد ستاره‌های خود خوشحال است، او معتقد است موفقیت تیم به کل تیم وابسته است.
وی گفته: «من فکر می‌کنم عملکرد محرز و واردی فوق‌العاده بود، اما آنها تکه‌ای از کوه یخ هستند زیرا پشت سر آنها روح بزرگی در حال کار است و به آنان کمک می‌کند.
«ما می‌دانیم واردی و محرز اعتبار ما هستند اما برای این کار، مهم است که بقیه بازیکنان نیز عالی بازی کنند.»
رانیری همچنین می‌گوید لستر، که اکنون با دو امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال و با 35 امتیاز در صدر قرار دارد، هنوز روی گرفتن 40 امتیاز برای بقا در لیگ جزیره تمرکز دارد.
این مربی ایتالیایی گفته: «من به بازیکنانم گفتم، پنج امتیاز بیشتر بگیرید و ما ایمن هستیم. من در ابتدای فصل این را هدف قرار داده بودم، و هنگامیکه ما به 40 امتیاز برسیم، هدفمان را تغییر خواهیم داد.
«امشب جو فوق‌العاده‌ای حاکم بود. بدون هواداران ما یک تیم عادی هستیم، اما با آنان ما بسیار خوشحال هستیم. آنها به رویای خود ادامه دهند اما ما باید پاهایمان را روی زمین نگه داریم.
«زمان سحرآمیزی است، ما باید به کار سخت خود ادامه دهیم زیرا من نمی‌خواهم از خواب بیدار شوم. من می‌خواهم به رویایمان با هواداران ادامه دهم.»

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : محرز ,واردی ,امتیاز ,رانیری ,لسترسیتی ,گفته ,تمرکز دارد
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : رانیری: واردی و محرز برای فروش نیستند