پیکه ,مورد ,اسپانیا ,رئال‌مادرید ,دلیل ,توسط هوادارانجرارد پیکه مدافع بارسلونا از هو شدن توسط هواداران متأثر نیست و نمی‌داند دلیل این کار آنان چیست.

به گزارش رادنیوز، پیکه در این فصل در پی حرفی که به کمک داور سوپرکاپ در آگوست و سخنان متعددش علیه رئال‌مادرید زده، در اسپانیا دشمن شماره یک محسوب می‌شود.
ملی‌پوش اسپانیا در بازی‌های ملی نیز توسط هواداران ملی و همچنین رئال‌مادرید در اکثر بازی‌ها مورد هجمه قرار گرفته و وی در آخرین حرکت خود در توئیترش حذف رئال‌مادرید از کوپادل‌ری به دلیل استفاده از بازیکن محروم را مورد تمسخر قرار داد.
این کار پیکه باعث جنگ لفظی بیت هم‌تیمی‌اش در اسپانیا و مدافع میانی مادرید آلوارو آربلوا شد.
پیکه درباره این مسائل مورد سوال واقع شد و پاسخ داده: «این یک وضعیتی است که من باید با آن زندگی کنم. من درباره این زیاد فکر نمی‌کنم.
«مردم به این کار معتاد شده‌اند زیرا من کسی هستم که من هستم، و این یک مُد شده است. اما در اکثر مواقع من حتی متوجه آن نمی‌شوم. در چند وقت گذشته، با تیم ملی، من از [مارک] بارتا در بین دو نیمه پرسیدم "امروز من را هو نکردند، درست است؟" و او شروع به خندیدن کرد زیرا آنها من را زیاد هو کرده بودند. اما من روی بازی توجه داشته و متوجه آن نشده بودم.»
پیکه اضافه کرده: «در یک رو، 100 هو طوری به نظر می‌رسد که انگار همه هو می‌کنند. و در روی دیگر، من هیچ دلیل برای این کار آنها پیدا نمی‌کنم. اظهار نظرهای آنان درست نیست. "پیکه احساس اسپانیایی بودن ندارد" هنگامیکه من این را می‌شنوم چه باید بگویم؟ اما این فقط بین بارسا و رئال است و هیچ ارتباطی به تیم ملی ندارد.
«هیچ اظهار نظری روی من تأثیر نمی‌گذارد. من خاص هستم و از اینکه یک شخص حرفه‌ای در ورزش هستم خوشحالم، اما آیا مردم باید از این عصبانی باشند؟!»

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : پیکه ,مورد ,اسپانیا ,رئال‌مادرید ,دلیل ,توسط هواداران
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : پیکه: مردم مرا هو می‌کنند چون این مُد است