بازی ,انریکه ,لوئیز ,نیمار ,گوانگ‌ژو ,ریسکی ,لوئیز انریکه ,درباره نیمار ,مقابل گوانگ‌ژو ,ریسکی دربارهلوئیز انریکه سرمربی بارسلونا پیش از بازی پنجشنبه در نیمه نهایی در جام باشگاه‌های جهان مقابل گوانگ‌ژو اورگراند تأکید کرده او هیچ ریسکی درباره نیمار در این رقابت‌ها نخواهد کرد.

به گزارش رادنیوز، ملی‌پوش برزیل اخیراً از ناحیه کشاله ران دچار آسیب‌دیدگی شده و بعید است مقابل قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.
نیمار این پتانسیل را دارد تا در فینال بازی کند اگر بارسلونا گوانگ‌ژو را پشت سر بگذارد، اما لوئیز انریکه تنها در صورتی ستاره سابق سانتوس را به میدان می‌فرستد که او احساس کند وی 100 درصد آماده است.
لوئیز انریکه در کنفرانس خبری گفته: «نیمار به بهبودی خود ادامه می‌دهد. حقیقت این است که اگر شما نیمار را در تمرینات نمی‌بینید به این معنی نیست که او در حال بهبودی نیست.
«من علاقه‌ای ندارم هرگونه ریسکی درباره بازیکنان مصدوم مثل نیمار انجام دهم.
«ما باید صبر کنیم و ببینیم او چطور می‌تواند بازی کند. ما باید پیش از بازی در ینال ابتدا در نیمه‌نهایی پیروز شویم.»
بارسلونا باید با قهرمان سوپرلیگ چین بازی کند پیش از اینکه به حضور در فینال فکر کند و لوئیز انریکه هشدار داده که مردان لوئیز فیلیپه اسکولاری –که آمریکا را 2-1 شکست دادند- را نباید دست کم بگیرند.
او اضافه کرده: «من فکر نمی‌کنم بازی مقابل گوانگ‌ژو ساده باشد. ما هیچ ضمانتی نداریم. فقط ببینید که با آمریکا چه اتفاقی افتاد.
«ما نمی‌توانیم دچار این اشتباه شویم که فکر کنیم در این تورنمنت هیچ رقیبی نداریم. ما گوانگ‌ژو را آنالیز کردیم و آنها روی توپ بسیار خوب هستند.
«کاپیتان آنها بازیکن خوبی است. من تمام اسم‌های آنان را به یاد نداریم، بخاطر این معذرت‌خواهی می‌کنم.»

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : بازی ,انریکه ,لوئیز ,نیمار ,گوانگ‌ژو ,ریسکی ,لوئیز انریکه ,درباره نیمار ,مقابل گوانگ‌ژو ,ریسکی درباره
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : انریکه: بارسلونا درباره نیمار هیچ ریسکی نمی‌کند