فن‌خال ,مورینیو ,است، ,گفته ,یونایتد ,بازیکنان ,سرمربی سابق ,اظهار داشتهلوئیس فن‌خال سرمربی منچستریونایتد اظهار داشته از شنیدن اینکه ژوزه مورینیو از مربیگری چلسی کنار گذاشته شده، شوک شده است.

به گزارش رادنیوز، سرمربی سابق اینتر قهرمان لیگ جزیره را با رضایت متقابل ترک کرد، و مایکل امانوئلو مدیر تکنیکی آبی‌ها گفته اختلاف قابل لمس بین مورینیو و بازیکنانش یکی از مهمترین دلایل جدایی وی بوده است.
فن‌خال از رکوردهای مورینیو به عنوان مربی تمجید کرده و گفته با وجود عملکرد ضعیف چلسی در نیم فصل اول، انتظار نداشته خروج او را ببیند.
وی گفته: «این یک شگفتی بزرگ برای من بود، من انتظار این را نداشتم. یک مربی فوق‌العاده با آماری که هیچ کس در این جهان فوتبال ندارد. اما این هنوز ممکن است، و همانطور که در کنفرانس خبری خود گفتم مهمترین مسئله همیشه اول نتیجه است و سپس ارتباط بین بازیکنان، مربی وکار فنی.
«من نمی‌توانم اتفاقی که در چلسی افتاده را قضاوت کنم اما من متعجب شدم.»
سخنانی درباره اختلاف بین فن‌خال و برخی از بازیکنان یونایتد طی هفته‌های اخیر بر سر زبان‌ها افتاده و این درحالیست که قهرمان 20 دوره انگلیس در پنج بازی گذشته خود هیچ پیروزی بدست نیاورده است.
مورینیو یکی از گزینه‌های احتمالی جایگزینی فن‌خال در اولترافورد بود و این درحالیست که سرمربی سابق هلند اظهار داشته جو یونایتد قوی است، و قبول کرده او نیاز به بهبود نتایج به سرعت دارد.
وی در پاسخ به سوالی درباره روحیه رختکن تیم، گفته: «خوب است، من قبلاً نیز یکبار گفته‌ام. من مقالاتی می‌بینم که برخلاف این است، پس این کمی احمقانه است.
«من به کارم و به بازیکنان اعتماد کامل دارم، این احساس من است. اما ما باید نتیجه بگیریم. ما باید برنده شویم، ما این را می‌دانیم، بازیکنان این را می‌دانند، من این را می‌دانم. بنابراین اینجا هیچ شکی وجود ندارد. هنگامیکه شما زیاد ببازید، همچنین برای من، این انتهای دنیا خواهد بود.»
گفتنی است یونایتد شنبه در ورزشگاه اولترافورد میزبان نوریج خواهد بود.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : فن‌خال ,مورینیو ,است، ,گفته ,یونایتد ,بازیکنان ,سرمربی سابق ,اظهار داشته
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : شوک فن‌خال از اخراج مورینیو